#2 Ресторанний ринок України під час війни — що буде далі?
Онлайн-конференція для всіх українських рестораторів. Три спікери, Дмитро Борисов, Дмитро Подопригора та Дмитро Лукенчук. Модератор івенту — Олена Риж. Чотири години ефіру та відповіді на питання слухачів одразу під час трансляції.
✓ “Ресторанний бізнес та франчайзинг в Україні та Європі”
Дмитро Борисов — ресторатор, засновник та власник мережі “Сім’я ресторанів Дмитра Борисова”, що нараховує більше 80 закладів.
- Заклади GastroFamily до та під час війни в 24 містах України: формати, концепти та ефективні інструменти і кейси по роботі з командою, постачальниками, орендодавцями. Гості, маркетинг та події під час війни
- Кухарські війська, волонтерство.
- Масштабування по франчайзингу в Україні та Європі, інструменти, кейси, food tech.
✓ “Війна війною, а обід за розкладом”
Дмитро Подопригора — засновник та керівник компанії Gianni Group: ресторан Giannivino, готельний комплекс “Хата Подопригора” та кафе “Анна Павлова” у Дніпрі. А також член Спостережної Ради НРАУ.
✓ “8 головних висновків за 8 місяців війни”
Дмитро Лукенчук — співвласник мережі ресторанів OZZY, YOKI й закладу “Столова №1” у Івано-Фраківську та ресторану “Пʼяте Підземелля” у Львові.
- Масштабування бізнесу під час війни
- Роль перших облич компанії у часи невизначеності
- Побудова саморегулюючих систем і команд
- Експансія українського ресторанного бізнесу на міжнародні ринки
- 8 головних висновків за 8 місяців війни
Інформаційний партнер івенту — Національна Ресторанна Асоціація України.
Конфереція повністю безкоштовна, але ми окремо закликаємо донатити нашим партнерам — “Київ Волонтерський”
Київ Волонтерський виник 28 лютого як реакція локальної гастро-спільноти для допомоги продуктами харчування військовим та цивільному населенню Києва і області. В об’єднання входить 28 ресторанів та 3 пекарні. На сьогоднішній день благодійний фонд продовжує здійснювати гуманітарні місії в гарячі точки, розвиває медичний напрямок, оперативно реагує на виклики та реалізує довгострокові проекти спрямовані на підвищення рівня якості життя суспільства. За весь період існування Київ Волонтерський допоміг близько 1 000 000 людей.
Задонатити → https://linktr.ee/Kyiv\_volunteer