Uployal - програма лояльності з CRM та індивідуальним мобільними застосунком

Uployal

Uployal

Програма лояльності з CRM та мобільним додатком

Uployal — комплексне рішення програми лояльності з CRM, Аналітикою та індивідуальними мобільними застосунками для покупців, впроваджується як “white label” для кожного бізнесу та використовується як універсальний інструмент маркетингу для розвитку лояльності з інтеграцією у касову систему

Uployal

Uployal

Програма лояльності з CRM та мобільним додатком

Об интеграции Uployal с Poster POS

Uployal — комплексне рішення програми лояльності з CRM, Аналітикою та індивідуальними мобільними застосунками для покупців . впроваджується як “white label” для кожного бізнесу та використовується як універсальний інструмент маркетингу для розвитку лояльності з інтеграцією у касову систему.

Наша місія — покращення взаємовідносин з покупцями через персональну комунікацію.


Переваги Uployal:

 1. Кешбек. Дає можливість накопичувати бонуси (отримувати винагороду) після кожної покупки з їх використанням при наступних відвідуваннях. Гнучкі умови нарахування та списання. Кешбек формує бажання повернутися після кожної покупки: щоб використати накопичені бонуси. Так ви зможете збільшувати частоту повторних покупок.
 2. Цифровий каталог товарів чи послуг. Перенесення товарів чи/або послуг у свій мобільний застосунок. Швидке та зручне редагування через веб кабінет. Можливість додавати фото, ціну та характеристики. Також є можливість нараховувати винагороду за перегляд пропозицій чи новин.
 3. Оцінка роботи закладу, персоналу, можливість отримати зворотний зв'язок від клієнта. Є можливість групувати користувачів за активністю оцінювання закладів і додатково надавати бонуси за це.
 4. Персоналізована аналітика та push-повідомлення. Наша CRM дає можливість збирати аналітику та інформацію про користувачів, частоту їх відвідування закладів, регулярність, розмір покупок, смаки та вподобання і надалі використовувати аналітику бізнесу для прийняття управлінських рішень. Функціонал push-сповіщень дозволяє відправляти персоналізовані повідомлення групам користувачів з відповідним текстовим змістом, який ґрунтується на зібраній аналітиці, в необмеженій кількості.


Популярні питання:

 1. Чи є тестовий період? - Ні
 2. Чи існують функціональні ліміти чи обмеження? - Ні, ви можете спілкуватись зі своїми покупцями через push-повідомлення необмежено, а також створювати необмежену кількість контенту, меню, закладів тощо.
 3. Як швидко можна впровадити програму лояльності? - Протягом 7-ми робочих днів, ви отримаєте мобільні застосунки опубліковані в App Store та Play Market з дизайном вашого бренду.
 4. Як гості можуть зареєструватися в програмі лояльності? - Роздрукуйте QR-код і розмістіть його в вашому закладі. Після сканування гості завантажують ваш індивідуальний застосунок.
 5. Якщо у мене є франшиза і я використовую Connect-аккаунт в Poster, ви працюєте з цим? - Так, наш додаток сумісний з Connect-аккаунтом в Poster.
 6. Як відбувається інтеграція з Poster? - Натисніть кнопку "Підключити" і інтеграція пройде автоматично.
 7. Чи переноситься база гостей з усією інформацією та бонусами з Poster? - Так


Ціна: від 20$/міс за заклад

Тех підтримка: [email protected]

О приложении
Скриншоты
Похожие приложения
JETCARDS
JETCARDS

Карты лояльности и маркетинговые инструменты

от $66/мес.

100+ установок

Loyallyst
Loyallyst

Wallet, кэшбэк, автоматизация маркетинга,аналитика

от 22$ в месяц

100+ установок

LOYAL CARDS
LOYAL CARDS

Карточки в кошельках Apple и Google, Telegram-бот

От $23 в месяц

10+ установок

SendPulse
SendPulse

Email- и SMS-рассылки для ресторана

Бесплатно

1000+ установок

inCust
inCust

Лояльность, маркетинг, сайт, чат-бот

от $10/мес.

250+ установок

Smart Bonus
Smart Bonus

Лояльность, маркетинг, приложение, ИИ

1% за заказ

50+ установок