Up Loyal v1

Up Loyal v1

Система лояльності з гейміфікацією та кешбеком

Uployal — унікальна система лояльності з геймифікацією

Ми враховуємо одразу всі можливості індивідуального маркетингу. Знаємо вподобання кожного користувача. Завдяки використанню гнучких інструментів аналітики, Ви досягаєте максимальних показників лояльності Вашої аудиторії.

Get started

About Up Loyal v1

Uployal — це інформаційно-рекламний додаток для залучення нових клієнтів і покращення відносин з індивідуальними і бізнес-клієнтами на основі бонусної схеми, доповненої інструментами геймифікації, які здійснюють вплив на:

  • — соціальну активність
  • — кількість відвідувань
  • — кошик покупця

Можливості сервісу

1) Можливість налаштування кеш-беку. Сервіс дає можливість отримати знижку на товар чи послугу не в момент покупки, а при наступних покупках, і можливість акумулювати дані вигоди шляхом накопичування бонусів, що створює максимальну лояльність користувача до закладів.

2) Цифрове меню. Сервіс дозволяє оцифрувати власне меню, список товарів і послуг. В зручній формі користувач може переглядати пропозиції від закладу з короткими описами, складом, грамажем, цікавими статтями, які описують корисні властивості конкретного товару чи послуги, відеороликами, цінами та іншою інформацією. А інтегровані інструменти геймифікації дозволяють інтуїтивно стимулювати перегляд пропозицій від закладів, роздаючи їм додаткові бонуси.

3) Оцінка роботи закладу, персоналу, можливість отримати зворотній зв’язок від клієнта. При цьому в нас є можливість групувати користувачів за активністю оцінювання закладів і додатково преміювати їх за це.

4) Персоналізована аналітика та пуш-сповіщення. Сервіс дає можливість збирати аналітику та інформацію про користувачів, частоту їх відвідування закладів, регулярність, розмір покупок, смаки та вподобання і в подальшому надавати цю аналітику бізнесу для прийняття управлінських рішень. Окрім того в додаток вмонтований функціонал пуш-сповіщень , який дозволяє відправляти персоналізовані повідомлення групам користувачів з відповідним текстовим змістом, який ґрунтується на зібраній аналітиці, в необмеженій кількості.

Screenshots
About the app

Log into Poster

Forgot your Poster subdomain?