Uployal

Uployal

Система лояльності з гейміфікацією та кешбеком

Uployal - cистема лояльності з гейміфікацією та кешбеком

Uployal — це інформаційно-рекламний додаток для залучення нових клієнтів і покращення відносин з індивідуальними і бізнес-клієнтами на основі бонусної схеми, доповненої інструментами геймифікації.

Get started

About Uployal

Uployal — це інформаційно-рекламний додаток для залучення нових клієнтів і покращення відносин з індивідуальними і бізнес-клієнтами на основі бонусної схеми, доповненої інструментами геймифікації, які здійснюють вплив на:

  • соціальну активність
  • кількість відвідувань
  • кошик покупця

Можливості сервісу

1) Можливість налаштування кеш-беку. Сервіс дає можливість отримати знижку на товар чи послугу не в момент покупки, а при наступних покупках, і можливість акумулювати дані вигоди шляхом накопичування бонусів, що створює максимальну лояльність користувача до закладів.

2) Цифрове меню. Сервіс дозволяє оцифрувати власне меню, список товарів і послуг. В зручній формі користувач може переглядати пропозиції від закладу з короткими описами, складом, грамажем, цікавими статтями, які описують корисні властивості конкретного товару чи послуги, відеороликами, цінами та іншою інформацією. А інтегровані інструменти геймифікації дозволяють інтуїтивно стимулювати перегляд пропозицій від закладів, роздаючи їм додаткові бонуси.

3) Оцінка роботи закладу, персоналу, можливість отримати зворотній зв’язок від клієнта. При цьому в нас є можливість групувати користувачів за активністю оцінювання закладів і додатково преміювати їх за це.

4) Персоналізована аналітика та пуш-сповіщення. Сервіс дає можливість збирати аналітику та інформацію про користувачів, частоту їх відвідування закладів, регулярність, розмір покупок, смаки та вподобання і в подальшому надавати цю аналітику бізнесу для прийняття управлінських рішень. Окрім того в додаток вмонтований функціонал пуш-сповіщень , який дозволяє відправляти персоналізовані повідомлення групам користувачів з відповідним текстовим змістом, який ґрунтується на зібраній аналітиці, в необмеженій кількості.

Screenshots
About the app

Log into Poster

Forgot your Poster subdomain?